Tipi.

Shitet apartament 1+1 ne Sarande.

Këto apartamente për. 9 foto.

Ne kemi një 1 dhoma gjumi Apartament për Shitje në Spille Beach me hipoteka.

Plotesisht i kompletuar, me standarte te larta dhe nje ekip shume te mire per menaxhimin e resortit.

000 Euro (Rruga Butrinti) (Rruga Butrinti) (ka foto) - Shtepi ne shitje / Shes apartament/ banese 2+1. Shitje - Apartamente, shtëpi, prona ne Sarande, Ksamil. .

Shtepi Ne Shitje Shqiperi € 109.

138,000. Tipi. Nese deshironi te jetoni ne qender te qytetit,dhe te.

. Details.

Apartamente per shitje ne Sarande.

Shitet, Apartament 2+1 , Green Coast Residence.

Plotesisht i kompletuar, me standarte te larta dhe nje ekip shume te mire per menaxhimin e resortit. Apartamenti ndodhet në katin e 3 Sipërfaqja e përgjithshme e banesës është 60 m / 2 Karakteristikat e apartamentit Apartamenti eshte i.

Dje 09:26 Agjent për shitje të pronës Ne shitje Objekt 5-katesh 300m distance nga deti. .

1-8/8.
It is located on the second floor of the building and in a very populated area.
.

2 1 109 m 2.

.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Apartamente ,ose lokacione Sarandë ,MerrJep. . .

DIAMOND RESIDENCE. . Apartments in Saranda City Center. . . .

.

Simboli i Shitësit të Besuar. .

SHITET APARTAMENT 2+1+2 NË QËNDËR TË QYTETIT SARANDË Detaje për apartamentin: -Vendndodhja: Rruga “Onhezmi” -Sipërfaqe: 104m2 -Kati i 3-të banim.

Vendi perfekt për të blerë shtëpinë tuaj të ëndrrave.

Ndodhet ne nje nga zonat me panoramike te qytetit te Vlores.

Apartament 1+1 ne shitje me pamje deti.

.